Bilic, Töre'yi İstiyor

Kara Kartal'ın hocası Slaven Bilic'in, Gökhan Töre'nin transferi için yönetime baskı yaptığı bildirildi. Yeni sezonda uygulayacağı 4-4-2 oyun sisteminde genç oyuncuya kilit rol vermeyi düşünen Hırvat hocanın, isteğini direkt olarak Başkan Fikret Orma

FUTBOL 15.07.2014 - 04:54 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 Siyah-Beyazlılar’ın deneyimli teknik adamı Slaven Bilic’in, yönetime Gökhan Töre ısrarı sürüyor... Geçen sezonda Beşiktaş’ta ortaya koyduğu futbolla kendisini geliştirdiğini ispat eden 22 yaşındaki futbolcunun, yeni dönemde de kadroda olmasını isteyen Hırvat teknik adamın, Başkan Fikret Orman’dan bu konuda özel ricada bulunduğu kaydedildi. Sağ kanat bölgesi için ilk etapta Olcan Adın’ın alınmasını talep eden ancak başarılı futbolcununun tercihini Galatasaray’dan yana kullanmasının ardından gözünü tekrar Gökhan Töre’ye çeviren Bilic’in, 4-4-2 olarak değiştireceği oyun dizilişinde genç oyuncuya kilit rol vermeyi planladığı öğrenildi.
Dönmek için can atıyor!
Rusya Premier Lig ekibi Rubin Kazan’la Gökhan Töre konusunda pazarlıklarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi’nin, başarılı orta alan için ısrarını sürdürdüğü bildirildi. Bilic’in isteği doğrultusunda Rus temsilcisiyle temaslarına devam eden Başkan Fikret Orman’ın, son olarak oyuncu için 5 milyon Euro’ya (yaklaşık 15 milyon TL) kadar çıktığı öğrenildi. Futbol hayatına Kuzey Avrupa ekibinde devam etmek istemeyen Gökhan’ın, merakla tarafların anlaşmasını beklediği ve Beşiktaş’a geri dönmek için can attığı ifade edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@