Bilic Kararsız Kaldı

İlk haftadan beri takım iskeletine çok önem veren ve bozmamaya çalışan Slaven Bilic orta sahanın dinamosu Atiba Hutchinson’ın sakatlığı yüzünden kara kara düşünüyor.

ÖZEL 20.10.2013 - 14:01 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Bilic Kararsız Kaldı

İlkhaftadan beri takım iskeletine çok önem veren ve bozmamaya çalışanSlaven Bilic orta sahanın dinamosu Atiba Hutchinson’ın sakatlığıyüzünden kara kara düşünüyor.

Atiba’nın natifi olarakoynayabilecek 5 isim göze çarpıyor. Bu isimler Necip Uysal,OğuzhanÖzyakup,Muhammed Demirci ve Kaptan İbrahim Toraman ile Sezer Öztürk.

KaptanToraman ve Sezer’in kadro dışı olduğunu düşünürsek, Necip Uysal’ın da hücüm gücünün düşük olması nedeniyle ibre sakatlıktanyeni kurtulan Oğuzhan Özyakup’a çavrilmiş durumda. Fakat sene başındanberi düzenli forma şansı bulamayan Oğuzhan’ın maç eksiği kafalarda soruişareti yaratıyor. Bu aksiliklere birde dün idmana çıkmayan MuhammedDemirci’nin hafif sakatlığı eklenince orta sahada kimin oynayacağı büyükmerak konusu olmaya devam ediyor.

Çaykur Rize nin hocası RızaÇalımbay’ın ,Sivasspor’dan beri süregelen açık ve hücumü düşünen yapısınedeniyle orta saha ve savunmayı sağlama almak isteyecektir. Bu nedenleSlaven Bilic’in tercihini orta sahada Necip’ten yana kullanacağınıdüşünüyorum.

Tahmini kadro: Tolga ,Motta-Sivok-Escude-Serdar ,Gökhan-Veli-Necip-Fernandes-Olcay-Almeida
HABER/ENGİN DAVRAN

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@