BEŞİKTAŞ'TA Fikret Orman'ın bile barıştıramadığı Bilic-Önder Özenikilisi arasındaki mesafe her gün açılıyor. Özen bu yüzden defalarcaistifa noktasına gelirken Başkan Fikret Orman buna izin vermedi veFutbol Direktörü görevinde kaldı. Ancak teknik direktör ile futboldirektörü arasındaki soğuk savaş yine bitmedi. Olan ise transferyapamayan Beşiktaş'a oldu. 

ARAYI BOZAN TRANSFERLER

PekiÖzen ile Bilic arasındaki kavganın nedeni ne? Geçen sezon Bilic'i seçenve onu tek patron gören Özen neden Hırvat hocadan bu kadar soğudu? İşteikilinin arasını bozan süreçteki ilginç hikayeler:

Atiba:Kartal, Atiba'yı almak istedi. Biliç'in önerdiği bu oyuncu için PSVkulübüne 3 milyon 250 bin euro ödendi. Ancak transfer sürecinde pat diyeortaya çıkan ve "Ben daha kolay getiririm" diyen bir menajer vardı;Darko Nejasmic.. Araya Erdil Arpacı girdi, Beşiktaş 1 milyon eurozarardan kurtuldu.

Eneramo: Sivassporlu golcüiçin Biliç ısrar etti. Aracı menajer yine Darko'ydu. 1.2 milyon euroyıllık verilen Eneramo, Beşiktaş'ta tek devre bile oynamadan gitti.Şimdi de istenmiyor.

Dany: Önder Özen istemedi, Bilic ısrar etti. Menajer Darko niyetliydi yine ama bu işe bulaştırılmadan halledildi. 

Mitroglou:Fulham ile Beşiktaş 700 bin euroya anlaşma noktasına geldi. Darko yinedevreye girdi. Fiyet 2 milyon 250 bin euroya fırladı. Kriz çıktı.

BİZ İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIZ 


ÖzetleBilic kimi istese, kimde ısrar etse altından Darko çıktı. ÖzellikleÖnder Özen, bir ismi belirleyip Bilic'e görüşünü sorduğunda Darkotarafından bir "O transfer çok zor ama biz işinizi kolaylaştırırız"mesajı geldi. Bu yüzden Önder Özen ile Bilic'in arası iyice bozuldu.