Bilic İçinden Geçenleri Anlattı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, 75. dakikada skor 2-0'ken içinden geçenleri anlattı.

FUTBOL 07.12.2014 - 21:58 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, 3-0 kazandıkları Trabzonspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Bilic, sözlerine; "Muhteşem bir atmosferde oynadık. Stadyum, atmosfer, taraftarlar, her şey muhteşemdi. Fantastik bir oyun çıkardık. İlk dakikadan itibaren müthiş bir baskı yaptık. Rakibe top yaptırmadık. Toplu oyunda iyiydik, 90 dakika boyunca oyun düzenimizi kaybetmedik, rakibe hiçbir şey vermedik. Sonuç olarak, muhteşem bir performans ortaya koyduk." diyerek başladı.

"75. DAKİKADA İÇİMDEN DEDİM Kİ..."

Hırvat teknik adam; "Bizim için muhteşem bir maç. Oyun gerçekten harikaydı. 15 dakika kala şöyle düşündüm, 2-0 öndeyiz, çok da iyiyiz, ama bir türlü üçüncü gol gelmiyor, 2-0 bıçak sırtıdır. 75. dakikadaydı, Trabzonspor şimdi bir gol atsa, bir daha atsa deidm içimden, ben yine de mutlu olacaktım. Bazen biraz şans gerekir, iyi oynarken skoru artırabilmek için. Bazen oyun sizin aleyhinize gelişir. Sonuç ne olursa olsun, böyle futbol sizi ileri taşır. Oyunun tek bir yönü yok, her şeyi çok iyi yaptık. Bütün her şeyi iyi bir rakibe karşı yaptık. Rakip iyi gününde değildi ama bunun tüm nedeni bizim çok iyi oynamamızdı." diyerek oyunla ilgili görüşlerini açıkladı.

"MUSTAFA'NIN DURUMU İYİ GÖRÜNMÜYORDU"

Bilic, sakatlanarak çıkan iki forveti hakkında; "Mustafa ve Demba çok iyi performans gösterdi. Mustafa çok cesur bir oyuncu. O cesareti nedeniyle çok sert bir kafa darbesi aldı. Mustafa'nın durumu iyi görünmüyor. Demba ile ilgili bir biligimiz yok. Parmağıyla ilgili bir sorun var. Ancak, umarım ciddi bir şeyi yoktur." sözlerini kullandı.

Beşiktaş'ın teknik adamı, son olarak; "Konya'nın stadı, zemini her şeyi harikaydı. Burada bir daha oynar mıyız, göreceğiz." diyerek sözlerine son verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@