Bilic Başakşehir'i istiyor!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, bundan sonraki iç saha maçlarını Fatih Terim Stadı'nda oynamak istediklerini söyledi. Yönetim kurulu konuyla ilgili son kararı vermek için yarın biraraya gelecek.

FUTBOL 10.11.2014 - 13:10 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Son iki sezondur stat sorununu aşmak için farklı natifleri değerlendiren Beşiktaş'ta gözler Fatih Terim Stadı'na çevrildi.

Başakşehir'le oynanan maçta stadı yakından görme fırsatı bulan teknik ekip, iç saha maçlarını Fatih Terim Stadı'nda oynamaya sıcak bakıyor.

Siyah-beyazlı futbolcular da karşılaşmanın ardından stadın atmosferinden memnun kaldıklarını ifade ettiler. Mücadele sonrası açıklamalarda bulunan teknik direktör Slaven Bilic'in, "Tottenham maçı dahil tüm maçları burada oynamak isteriz" sözleri de dikkat çekti.

Beşiktaş yönetimi durumu yeniden masaya yatıracak. Bu sezon İstanbul'daki maçlara taraftar gelmemesi nedeniyle iç saha maçlarını farklı şehirlerde oynamayı planlayan yönetim, Bilic'in Fatih Terim Stadı'ndan memnun kalması nedeniyle rotayı yeniden Başakşehir'e çevirebilir. Yapılacak yönetim kurulu toplantısında konu ile ilgili son karar verilecek.

Siyah-beyazlıların Fatih Terim Stadı'nda oynamasının önündeki en büyük engel ise saha zemininin yetersiz oluşu. Konuyla ilgili yaklaşık 1 ay önce  açıklamalarda bulunan Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, zeminin yoğun maç trafiğini kaldırmayacağını ifade etmişti.

Beşiktaş yönetimi ilerleyen günlerde bir kez daha Göksel Gümüşdağ ile biraraya gelerek stat konusunu detaylı olarak görüşecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@