Kartal’ı kanatlandıran Hırvat teknik adam, Siyah-Beyazlı kulüpte çok mutlu olduğunu belirtirken, “Şu an transfere değil sadece şampiyonluğa odaklandım. Celtic’in ya da başka bir takımın başına geçme ihtimalim sıfır” dedi

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, Kayseri deplasmanından 3 puanla geliyor Beşiktaş, Kayseri deplasmanından 3 puanla geliyor

Ligde liderliğini sürdüren, UEFA Avrupa Ligi’nde Liverpool’u aşıp son 16 takım arasına girmenin hesaplarını yapan Beşiktaş’ta gündeme bomba gibi düşen iddiaSlaven Bilic’in vedası oldu. Hırvat hocanın sezon sonunda Beşiktaş’tan ayrılıp İngiltere’den bir takımın başına geçeceği haberi taraftarı kızdırırken, Slaven Bilic, Habertürk'e konuştu.

Başarılı çalıştırıcı, “Öncelikle şunun altını çizmek gerekiyor. Şu an sözleşme konusu hiç önemli değil. Takımın başarısına, şampiyonluğa odaklanmış durumdayım. Celtic’in ya da İngiltere’den bir takımın başına geçmem söz konusu değil. Sıfır ihtimal. Sözleşme uzatma konusunu da şöyle değerlendirebilirim. Ben Beşiktaş’ta çok mutluyum. Ancak sözleşme uzatmak sadece benim istememle olacak bir şey değil. Yönetimin de istemesi lazım. Çağırıp görüşecekler, bana bir teklif sunacaklar. Ona göre de gereken yapılacak” ifadelerini kullandı.

‘SEZON SONU ANLAŞIRIZ’ 
Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak da iddiaları değerlendirirken, “Bu söylentiler takımı karıştırmak için kasıtlı olarak çıkartılıyor. Bu takımı iki yılda hocamız Bilic ile beraber oluşturduk ve uzun vadeli planlar yaptık. Yaptığımız her şeyi niye bir anda yıkalım ki? Kendisi ile sezon bitiminde masaya oturacağız ve kesinlikle anlaşacağız. Hocamızı bırakmayacağız. Taraftarımız böyle söylentilere kesinlikle inanmasın” dedi.

 

HABERTÜRK