Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Çaykur Rizespor maçı için dün İstanbul’dan ayrılan Beşiktaş özel uçakla Trabzon’a, buradan da karayoluyla Rize’ye geçti.

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Çaykur Rizespor maçı için dün İstanbul'dan ayrılan Beşiktaş özel uçakla Trabzon'a, buradan da karayoluyla Rize'ye geçti. Kafilenin maç günü Rize'ye gitmesi de ilginçti belki ama yolculuğa damga vuran asıl konu Tolgay Arslan'dı.

Beşiktaş'ın Trabzonspor ile giriştiği müthiş yarışın ardından kadrosuna kattığı Tolgay, ilk deplasman maçında Trabzon Havalimanı'nı kullanmak durumunda kalmıştı! Herhangi bir sıkıntı yaşanmasından endişe eden Beşiktaş Kulübü ise önlemini aldı. Kafileyi taşıyan özel uçak Trabzon'a iner inmez, Siyah-Beyazlı kulübün özel güvenlik görevlisi soluğu Tolgay Arslan'ın yanında aldı.

AZ DAHA ‘PİŞTİ' OLUYORDU!

Koruma görevlisi, gurbetçi yıldızın yanından bir an olsun ayrılmazken, kafile başkanı yönetici Mete Vardar da devredeydi. Vardar'ın sakin olması için yaptığı uyarılara karşın Tolgay'ın son derece heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Beşiktaş'ın bu önleminin yanı sıra son derece ilginç bir buluşmanın da eşiğinden dönüldü! Beşiktaş'ın uçağının inmesinden sadece 10 dakika önce Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, THY'nin tarifeli uçağıyla Trabzon'a geldi. Hacıosmanloğlu'nun alandan ayrılmasından sadece birkaç dakika sonra Beşiktaş kafilesi de Trabzon'a iniş yaptı.

 

HABERTÜRK

Gözden kaçırmayın

Tayyip Talha: Kazanmayı çok istedik fakat olmadı Tayyip Talha: Kazanmayı çok istedik fakat olmadı