Beşiktaş'tan Lucas açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Lucas Leiva transferi hakkında konuştu.

GÜNDEM 26.08.2015 - 12:42 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
 Beşiktaş Başkanı Fikret OrmanLiverpool'dan transfer etmek istedikleri Lucas Leiva ve Fenerbahçe'ye imza atan Ozan Tufan hakkında konuştu.

"LUCAS TRANSFERİ OLMAZ DİYE BİR ŞEY YOK"

Lucas Leiva'nın Liverpool'da kalacağıyla ilgili haberlere cevap veren Orman "Lucas Leiva olmaz diye bir şey yok. Türkiye, bir süreçten geçiyor. Euro oldu 3,5 lira. Şu kurlar biraz daha insin. Beşiktaş'ın bir bütçesi var. Böyle bir transferin Beşiktaş'a maliyete inanılmaz meblağlara çıkıyor. Bugün biraz daha tartışıp karar vereceğiz" dedi.

"OZAN TRANSFERİ ARKASINDA BAŞKA STRATEJİ VARDI"

Ozan Tufan'ın Fenerbahçe'ye gitmesiyle ilgili de açıklama yapan Orman, "Ozan Tufan nasip değilmiş. Biz egolarımıza göre Beşiktaş'ın mali yapılarını hareket ettirtmeyiz. Masadan kalkmasını bilmeyen masaya oturmasın. Şartlar oluşursa transfer yaparız. 8-10 tane oyuncu geldi. Beşiktaş'ın mali yapısı nerelere geldi. Galatasaray da çok transfer yaptı. Onlar da sıkıntıya girdi. Geçen sezon Trabzonsport çok transfer yaptı. Şimdi de Fenerbahçe çok transfer yaptı. 8 tane kulübün formasında reklam yok. Futbolun değerini yukarıya çıkarmak lazım. Biz Ozan'ı istedik ama arkasında başka bir strateji daha vardı. Bursa bir hareket etti. Nasip değilmiş. Oyuncu bir yere transfer oldu. Allah başarılı etsin" ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@