Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan Güney Marmara derneklerini ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

Sultanbeyli Kartalları İftar Yemeği Verdi Sultanbeyli Kartalları İftar Yemeği Verdi
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, beraberinde bir çok kongre üyesi, eski teknik direktör Ziya Doğan ve eski futbolculardan Ali Cansun, Güney Marmara'da bulunan Beşiktaş derneklerini ziyaret etti.

İlk olarak  Bursa-Orhangazi’ye gelen kafile, burada Beşiktaş Derneği yöneticileri ile kahvaltıda buluştu.
 
Beşiktaş Kulübü As başkanı Levent Erdoğan ve beraberindeki kafile daha sonra Bursa- Gemlik'de bulunan Beşiktaşlılar derneğine gelerek faliyet ve çalışmalar hakkında fikir alış verişi yaptilarDaha sonra Erdek'de Beşiktaşlılar ile bir araya gelip sohbetlerde bulunan kafile, ardından Başkan Fikret Orman'ın da katılacağı Gönen Beşiktaşlılar derneğinin gecesinde yer almak için bu ilçeye gitti.

Balıkesir Gönen'de 500 kişiye yakın davetlinin Katıldığı organizasyonda söz alan Başkan Fikret Orman "Gönen'de Beşiktaşlılarla bir araya gelmekten  dolayı çok mutlu olduğunu söylerken Beşiktaş'ın maddi-manevi çok olumlu bir sürece yaklaştığını belirtti.

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan ise tüm dernek üyeleri ve taraftarlara şöyle seslendi;  "Burada bulunan ve Beşiktaş için bir şeyler yapmaya çalışan Derneklere tesşekkür ediyorum"İnşallah el birliği ile Beşiktaş adına faydalı işler yapmaya devam edeceğiz"

Geceye katılan Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Erdal Karacan'da Dernek üyeleri tarafından bir plaketle ödüllendirildi.

Gecede As Başkan Erdoğan'ın davetlisi olarak yeralan, teknik direktor Ziya Doğan ve Beşiktaş'ın 100. yıl kadrosunda bulunan  Ali Cansun davetlilerden yoğun ilgi görürken bol bol fotoğraf çektirdirdiler.