Beşiktaş'tan Gökhan İnler Seferi!

Beşiktaş'ta ard arda gelen sakatlıkları moralleri bozdu... Tolgay Arslan'ın ardından Veli Kavlak'ın da sakatlığının ciddi oluşu Siyah-beyazlılar'ın hesaplarını alt üst etti.

FUTBOL 25.07.2015 - 15:02 21.04.2021 - 23:58 Kartal BakışıKulüp doktoru Sarper Çetinkaya, sakat oyuncuların durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Tolgay Arslan ve Veli Kavlak'ın uzun süreli sakatlıkları Beşiktaş'ın transfer politikasını da değiştirdi. Veli Kavlak'ın sahalardan en az 2-3 ay uzak kalması, dönmesinin ardından da eski formunu bulmasının uzun zaman alacağı göz önüne alınarak, orta sahaya bir isim alınması ihtimali yükseliyor. 

Başkan Fikret Orman'ın Avusturya'daki kampa gelerek hem Mario Gomez transferi hakkında, hem de orta sahada savaşçı bir oyuncu konusunda Şenol Güneş ile bir toplantı gerçekleştirecek. 

Tecrübeli hocanın bu mevkiiye büyük bir ihtimalle takıma direk katkı verecek bir isim isteyeceği ve bu transferinde lig öncesinde takıma katılması gerektiğini başkana ileteceği öğrenildi. Bu bağlamda geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş ile adı geçen Gökhan İnler ismi yeniden gündeme gelebilir. Türk asıllı İsviçreli futbolcunun Türkiye'ye gelmeyi istediği ve Beşiktaş'a sıcak baktığı belirtildi. 

Mario Gomez transerinde ise görüşmeler olumlu ilerliyor. Gomez'in Avusturya Kampı'nın son haftasında takıma katılması hedefleniyor. 

Bu arada Beşiktaş, Avusturya Kampı'naki hazırlık maçlarını sürdürüyor. Siyah-Beyazlılar, bu akşam 19'da Fransa Ligi takımlarından Lille ile hazırlık maçı yapacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@