Beşiktaş'tan Gökhan Gönül ve Mehmet Topal operasyonu

Beşiktaş’a, Başkan Aziz Yıldırım’ın sözlerinden sonra Mehmet Topal kapıları da ardına kadar açıldı. Siyah-Beyazlılar, Atiba’nın boşluğunu doldurmak için milli oyuncuya Fener’den istediği rakamı verecek.

GÜNDEM 06.06.2016 - 03:49 21.04.2021 - 23:56 Kartal Bakışı
 Şampiyonlar Ligi için güçlü bir kadro kurmanın yollarını arayan Beşiktaş, her konuda anlaşıp imza için gün saydığı Gökhan Gönül’den sonra bir Fenerbahçeli yıldıza daha çok yakın.
Kartal’ın yeni hedefi, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın ‘bu rakamlarla olmaz’ dediği Mehmet Topal... Ayrılmak için izin isteyen Atiba’nın boşluğunu doldurmak için pusuda bekleyen Siyah-Beyazlılar, milli yıldıza Fenerbahçe’den istediği rakamı, yani 2 milyon 750 bin Euro (9 milyon TL) ve 20 bin Euro (66 bin TL) maç başı ücreti önerecek.

Yurt dışından da ciddi talipleri olmasına rağmen İstanbul’da yaşamak isteyen Mehmet Topal’ın bu teklife sıcak bakması bekleniyor. Beşiktaşlı yöneticiler, Şenol Güneş’in de olurunu aldıktan sonra 30 yaşındaki futbolcu Fransa 2016 kafilesinde olacağı için temasları menaceri vasıtasıyla ilerletecek.Melo sonrasında orta sahadaki sıkıntıyı bir türlü gideremeyen Galatasaray da Mehmet Topal için imkanları zorlayacak.


FANATİK

Gelişmelerden Haberdar Olun

@