Beşiktaş'tan Flaş Töre Açıklaması..! Sözleşme!

İsmi Avrupa devleriyle anılan Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre için flaş bir açıklama geldi.

FUTBOL 16.03.2015 - 22:19 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş'ın yıldız ismi Gökhan Töre hakkında çıkan transfer iddialarına ilişkin açıklama geldi.

Milli futbolcunun temsilciliğini yapan Fair Play Career Management şirketi tarafından yayınlanan bildiride, "Club Brugge-Beşiktaş maçı sonrası basına yansıyan PSG, Aston Villa, Dortmund ve West Ham takımları scoutları ile karşılaşmayı beraber seyrettiğimiz sonrasında futbolcumuz Gökhan Töre'ye Beşiktaş Spor Kulubü yönetimi bilgisi dışında bahsi geçen takımların yetkilileri ile görüşme organize ettiğimiz ve haberde bahsedilen tüm bilgiler hayal ürünüdür.

 

 

Futbolcumuz Gökhan Töre ile anlaşmak isteyen kulüplerin önce mutlaka Beşiktaş Spor Kulübü Yönetimi ile tüm şartlarda fikirbirliği sağlama mecburiyetleri vardır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

İtalyan takımlarının Töre'yi istediği yönünde çıkan haberlere ilişkin ise "Futbolcumuz Gökhan Töre ile ilgili basına yansıyan bazı İtalyan takımlarının Gökhan Töre ile ilgili alakası olmayan bir menajerle masaya oturduğu ciddiye alınmaması gereken bir haberdir. Bu şahsiyet Gökhan Töre üzerinden kendisine prim yapmak arzusundadır. Beşiktaş Spor Kulübü resmi açıklaması ve Fair Play Career Management´in verdiği resmi bilgiler hariç hiç bir habere itibar edilmemelidir. Kamuoyuna duyurulur" ifadelerine yer verildi.

 

Öte yandan Beşiktaş Kulübü de oyuncusu Gökhan Töre hakkında çıkan transfer haberlerine ilişkin açıklama yayınladı. Siyah-Beyazlı kulübün açıklamasında, "Radyospor'a açıklama yapan menajerin oyuncumuz ile hiçbir bağlantısı olmadığı gibi, yaptığı açıklamalar da tamamen gerçek dışıdır. 31 Mayıs 2019'a kadar kulübümüz ile sözleşmesi bulunan Gökhan Töre, uzun yıllar siyah - beyaz formamızı giyecektir. Taraftarlarımızdan ve kamuoyundan Gökhan Töre ile ilgili bu tür transfer haberlerine itibar etmemelerini rica ederiz. Saygılarımızla, Beşiktaş JK" ifadeleri kullanıldı.