Beşiktaş'tan Dnipro’ya 6 Gün Mühlet

Kadrosunu kaleci ve stoperle takviye etmek isteyen Beşiktaş’ta file bekçisi olarak Ukrayna ekibi Dnipro’nun 27 yaşındaki eldiveni Boyko öne çıkıyor. Pazarlıklarda Dniprolu yöneticilerin bonservis için 3.3 milyon euroya indikleri belirtildi.

FUTBOL 19.01.2016 - 11:37 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Beşiktaş, transferleri yılan hikayesine dönen kaleci Denys Boyko ve Douglas Silva için kulüpleri Dnipro’ya hafta sonuna kadar, yani 6 gün süre verdi.
Siyah beyazlıların ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, “Ukrayna ekibi hafta sonuna kadar kararını vermezse şansı artık çok ama çok azalır ve biz de diğer alternatiflere yönelmek zorunda kalırız” dedi.

Beşiktaş, İspanya ve İtalya’da da kaleci ve stoper arayışlarını sürdürüyor ve bu mevkiler için iki tecrebeli ismin belirlendiği öğrenildi.

PAZARLIKTAKİ FARK 2 MİLYON EURO

Dnipro, Boyko için 3.5, Douglas için de 4.5 milyon Euro istiyor. Beşiktaş ise, her iki oyuncuda birer milyon Euro indirimde ısrar ediyor. Dnipro, ‘tok satıcı’ tavrıyla Beşiktaş’ı transferin son gününe kadar oyalayıp zorda kalmasını ve böylece teklifinin kabul edilmesini bekliyor.

UEFA kriterleri nedeniyle dikkatli olması gereken Beşiktaş ise, bu blöfü karşılıksız bırakmak için sabırlı davranmaya çalışıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@