Beşiktaş'tan Denizlispor'a transfer oldu!

Beşiktaş'ın scout ekibinde yer alan Koray Palaz, Fikret Orman'dan aldığı özel izinle Denizlispor'un yeni teknik direktörü oldu.

GÜNDEM 15.02.2016 - 22:52 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor, teknik direktör Koray Palaz'la opsiyonlu 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Denizlispor Kulübü Başkan Yardımcısı Yurdal Duman, Şemikler Haluk Ulusoy Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, teknik direktör Ali Yalçın'ın görevi bırakmasının ardından teknik direktör Koray Palaz ile anlaştıklarını söyledi. Palaz ve ekibiyle opsiyonlu 1,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydeden Duman, takımın ligde kalacağını belirtti.
Fikret Orman'dan özel izin

Teknik direktör Koray Palaz ise son 4 sezondur Beşiktaş'ın futbolcu izleme komitesinde görev yaptığını, Denizlispor'un teklifini Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'dan aldığı özel izinle kabul ettiğini belirtti.

Denizlispor'un bir dünya markası olduğunu, bu markayı tekrar canlandıracaklarını kaydeden Koray Palaz, şöyle konuştu:

"Bizim iyi bir oyuncu grubumuz var. Tecrübeli ve genç arkadaşlarımızı harmanlayıp iyi bir şekilde sonuca endeksleneceğiz. Puan sıralamasındaki yerimizi en kısa zamanda üstlere doğru çıkarmakla yükümlüyüz. O yünden hepimiz görev düşüyor, bu görevi layıkıyla hep birlikte yapacağız. Bu takımı düşürmeyeceğiz. Benim için öncelik Denizlispor'un ligde kalmasıdır. Bir hedefimiz var, Denizlispor PTT 1. Lig'de kalıcı olacak, hedefimiz bu."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@