Siyah-beyazlı takım devre arasında kadrosuna takviyeler yapmak için harekete geçti. İşte Beşiktaş'ın ilgilendiği o isim

UEFA Şampiyonlar Ligi, Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda mücadele eden Beşiktaş'ta sakat oyuncuların dönmesiyle birlikte moraller yerine geldi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta 3. Vincent Aboubakar dönemi Beşiktaş'ta 3. Vincent Aboubakar dönemi

Süper Lig'e verilen milli arada dinlenme fırsatı bulan Beşiktaş'ta bir yandan da transfer çalışmaları hız kazandı.

Michy Batshuayi ve Güven Yalçın'ın forma giydiği santrafor pozisyonuna bir ismi daha takviye etmeyi planlayan siyah-beyazlıların, devre arasında harekete geçeceği öğrenildi.

Takım toplanıyor

Beşiktaş’ta Başakşehir maçı hazırlıkları başlıyor. Siyah-beyazlı takımda 3 günlük izin bugün sona eriyor.

Teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanacak takım hafta boyunca Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Yönetim çalışmalarını sürdürüyor

Kadrosunda yerli isimler bulundurarak yabancı sayısındaki sıkıntıları en az seviyeye indirmek Beşiktaş Yönetimi çalışmalarını sürdürüyor.

Siyah-beyazlılar, devre arası için yapacağı transfer görüşmelerine Cenk Tosun’u da eklemeyi düşünüyor.

Everton'daki süreç yakından takip ediliyor

Bu konuda her fırsatta Cenk Tosun’a kapılarının açık olduğunu söyleyen yönetim, tecrübeli golcünün Everton’daki sağlık ve kontrat sürecini yakından takip ediyor.

Saha çalışmaları başladı

Geçtiğimiz günlerde saha çalışmalarına başlayan ve yakında takım idmanlarına da başlayacak olan Cenk Tosun’un kulübü Everton ile sözleşme uzatıp uzatmayacağı beklenecek.

Avrupa'nın takibinde

Sözleşmesi sezon sonu biteceği için Beşiktaş haricinde İngiltere ve birçok Avrupa kulübünün de takibinde olan milli oyuncunun, şu an için sadece sahalara geri dönmeye odaklandığı bildirildi.

Yerli olması anavtaj

Yeni sezonda ilk 11’deki yerli sayısının 4’e çıkacak olması nedeniyle sahanın her yerinde çok yönlü oynayan Türk futbolcular almak isteyen Beşiktaş Yönetimi, bu nedenle Cenk Tosun’un durumunu yakından takip ediyor.

Devre arasında Everton ve Cenk Tosun ile anlaşma sağlanması halinde milli oyuncunun Beşiktaş’a gelebileceği iddia edildi.

(MİLLİYET)