Beşiktaş'tan Atiba'ya şartlı evet

Kanadalı oyuncu ile yola devam etmek isteyen Beşiktaş, Atiba'nın 2 senelik sözleşme isteğini 'şartlı' olarak kabul etti. 31 yaşındaki futbolcunun iki sezon için 2.6 milyon Euro talebini reddeden yönetim; ilk yıl için 1 milyon 100 bin Euro, ikinci yıl

FUTBOL 09.01.2015 - 12:14 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Transferde hareketli saatler yaşayan ve Alexander Milosevic’i kadrosuna dahil eden Beşiktaş, iç transferde de ayağını gazdan çekmiyor... Veli Kavlak, Ersan Gülüm ve Cenk Gönen ile yeniden anlaşma sağlayan Siyah-Beyazlı kurmaylar, Atiba Hutchinson ile Mustafa Pektemek için de girişimlere başladı. Orta sahanın sigortası Atiba ile yola devam etmek isteyen Beşiktaş, Kanadalı oyuncunun 1.3’er milyon Euro’dan 2 yıllık sözleşme isteğini ‘şartlı’ olarak kabul etti.

MUSTAFA PEKTEMEK’İN İYİLEŞMESİ BEKLENİYOR
31 yaşındaki oyuncunun 2 yıllık sözleşme talebine olumlu yanıt veren yönetim, ücret konusunda farklı bir rakam sundu. İlk yıl için 1 milyon 100 bin Euro öneren Beşiktaş Kulübü, ikinci yıl için ise 900 bin Euro teklif etti. Yönetimin, yaşı ilerlediği için Kanadalı oyuncuya böyle bir teklif sunduğu öğrenildi. Atiba’nın da bu teklifi kabul ettiği ve önümüzdeki günlerde nikah tazeleneceği belirtildi. Öte yandan Mustafa Pektemek’i de takımda tutmak isteyen Siyah-Beyazlılar, şu anda sakatlık yaşayan oyuncunun tam olarak iyileşmesini bekliyor.

 

HABERTÜRK

Gelişmelerden Haberdar Olun

@