Galatasaray karşısında ortaya koyduğu futbol ve aldığı galibiyetle zirvedeki yerini koruyan Beşiktaş'da derbi zaferinin ardından art arda medyada patlayan transfer iddialarına siyah-beyazlı yönetimden sert tepki geldi.
SIRP KALECİLER İSTANBUL'A GELMEMİŞ! 

Beşiktaş Kulübü yöneticisi ve basın sözcüsü Metin Albayrak medyada yer alan iki Sırp kalecinin (Vladimir Stojkovic, Predrag Rajkovic) İstanbul'a getirildiği iddialarını yalanlayarak, "Kesinlikle yalan ve uydurma bir haber. Tabiiki sadece bu iddia değil son iki gündür derbi maçından sonra bu yalan ve yanlış haberlerin sayısı arttı. Bunların bir kısmının Beşiktaş takımı futbolcularının moral ve motivasyonunu bozmaya yönelik planlı haberler olduğunu biliyoruz. Taraftardan tek isteğimiz bunlara itibar etmemesi" dedi.

INTER'DEN HANDANOVIC İDDİASINA SERT TEPKİ!

Sporx.com'a açıklamalarda bulunan Metin Albayrak, "Sanırım arkadaşlar yazılmadık kaleci bırakmadılar. Bugün yine var. Ama üzüldüğüm şey arkadaşların araştırmadan iş yapmaları. İnternet denen birşey var. İnter'in kalecisi yazılmış adamla kulübü sanırım bir ay önce filan iki üç yıllık sözleşme uzattı. Biraz mantıklı olmak lazım. Sonra yazdıkları olmayınca Beşiktaş'ı reddetti, parası Beşiktaş'a fazla geldi, Beşiktaş'ın talip olduğu kaleci sakat çıktı gibi uydurmalar yapıyorlar. Olay pes denecek noktaya geldi. Yok efendim yönetim kurulu toplanmış Tolga'dan kaptanlığı almış. Külliyen yalan. Birincisi yönetim kurulu toplanmadı ve toplantısı haftaya salı günü. İkincisi Beşiktaş takımı başarıdan başarısızlığa haftadan haftaya kaptanlık değiştirecek bir kulüp değil. Sezon başında bir kaptanlık sıralaması yapılır o sıralamada oynayan kimse o pazubantı takar. Bunun sıralaması Tolga, Necip, Veli ve Ersan şeklinde" açıklamasını yaptı.