Beşiktaş Yönetimi, yıldız futbolcu transferi konusunda fikir ayrılığıyaşıyor. Henüz yabancı bir oyuncuyla anlaşamayan siyah-beyazlılarda,“Transfer yapmasak olur mu?” önerisini getiren yöneticilerden sonra,yıldız transferi isteyen idarecilerin de Başkan Fikret Orman’a budüşüncelerini ilettikleri öğrenildi.

Kulübün yaşadığı maddisıkıntıların farkında olduklarını Başkan Orman’a aktaran yöneticiler,“Aramızdan bir veya iki yönetici arkadaşımız, kendi maddi imkanlarıylaforvet veya orta saha hattına bir tane yıldız alalım” teklifindebulundu. Transferin yapılmadığı her günün Şampiyonlar Ligi’ni tehlikeyesoktuğunu vurgulayan yıldız oyuncu yanlısı yöneticiler “Madem bu kadargeç kaldık, bari Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı öncesinde yıldıztransferini bitirelim” ifadelerini kullandıkları ortaya çıktı.

Siyah-beyazlıyöneticilerin bu önerisine soğuk bakan Başkan Fikret Orman’ın stadınhenüz bitmemiş olması nedeniyle yıldız transferinin ertelenmesi yönündegörüş bildirdiği öğrenildi. Orman’ın, stadın devre arasında tamamlanmasıhalinde yıldız oyuncunun lig arasında alınmasının daha doğru olduğunudile getirdiği de kaydedildi.

Mitroglou hedefteAncaktransfer için ısrarcı olan isimler ise Şampiyonlar Ligi biletininkaçırılmaması gerektiğine dikkat çekti. Devler Ligi’nde gruplarakalınması halinde maddi açıdan rahatlayacaklarını düşünensiyah-beyazlıların, Başkan Fikret Orman’a bu konuda baskıya devamedecekleri vurgulandı.

Bu arada Kostas Mitroglou, Manuel Lanzinive Rodrigo Moledo transferlerinde hala kesin bir sonuca ulaşamayanBeşiktaş Yönetimi, Teknik Direktör Slaven Bilic’in ısrarları nedeniyleYunan golcü Mitroglou’yu bir kaç gün içerisinde bitirmek için düğmeyebasacak.