Beşiktaş'ın devre arasında transfer gündemine gelen Tottenham'ın tecrübeli savunmacısı Younes Kaboul için yeniden devreye girdiği belirtildi.

Beşiktaş'ın devre arasında transfer gündemine gelenTottenham'ın tecrübeli savunmacısı Younes Kaboul için yeniden devreye girdiği iddia edildi.

Ocak ayında yapılan Alexander Milosevic transferine rağmen siyah beyazlıların bu bölgeye takviye yapılacağı belirtilirken, Slaven Bilic'in 1 numaralı gözdesinin halen Kaboul olduğu vurgulandı.

Tottenham'da menajer Mauricio Pochettino’nun kadroda düşünmediği futbolcu için Beşiktaş ile birlikte tam 4 kulübün ilgisi olduğu yazıldı.

4 TAKIM DEVREDE

Ada basınına düşen haberde, "Kaboul için Ocak ayında Beşiktaş'ın bir ilgisi vardı ama şimdi yeniden devreye girdiler. Bu transferde yalnız değiller. Fiorentina, Sevilla ve Marsilya da transfer için uğraşıyor" ifadeleri yer aldı.

Gözden kaçırmayın

N'Koudou, Kayserispor maçının kadrosuna alınmadı N'Koudou, Kayserispor maçının kadrosuna alınmadı

Bonservis bedeli 5.5 milyon euro olarak değerlendirilen 29 yaşındaki Younes Kaboul'un sözleşmesi 2016'da sona erecek. 9 Kasım 2014'ten bu yana ligde oynayamayan Kaboul, Milosevic transferine rağmen 'Vodafone Arena' için yıldız planları yapan Beşiktaş'ın savunmasına ilaç olacağı kaydedildi.

Sezon sonunda gönderilmesi beklenen Tomas Sivok'un yerine en büyük adayın Kaboul olduğu şimdiden gündemi hareketlendirdi.