Beşiktaş'ta Transfer Zirvesi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta yönetim İngiltere'ye çıkarma yaptı.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Slaven Bilic'in istediği transferleri ikinci kampa yetiştirmeye çalışan siyah beyazlı yönetimin İngiltere'nin yanı sıra Rusya'da da temaslarda bulundukları öğrenildi. 
Beşiktaş yönetimi, Bilic'in takıma katılmasını ısrarla istediği ve orta sahaya takviye güç olarak gördüğü Lanzini'nin transferi için Londra'da Arjantin kulübü River Plate yöneticileri ile buluştular. 

İki kulübün Lanzini'nin transferi için her konuda anlaştıkları ancak vergileri kimin ödeyeceği konusunda sıkıntı yaşandığı belirtiliyor. 

Beşiktaş yönetimi vergi problemini pazarlık masasında çözmek isterken, Lanzini transferini hafta içinde bitiricekleri ve bu futbolcuyu İngiltere kampına yetiştirecekleri öğrenildi. 

Siyah beyazlı yönetimin Lanzini'nin dışında transfer etmek istedikleri bir başka ismin daha bulunduğu ve forvet için de arayışların devam ettiği bildirildi. 
Chelsea'den Demba Ba ve Lukaku ile Celtic forması giyen Samaras için görüşmeler yapan siyah beyazlı yönetimin menajerler aracılığı ile londra'da görüşme üstüne görüşme yaptıkları ve alınan her sonucu başkan fikret ormana ilettikleri ifade edildi. Beşiktaş yönetiminin bir bölümü İngiltere'de çalışmalarda bulunurken, yönetici Yönetici Erdal Torunoğlu, Gökhan Töre ve Zenit forması giyen danny için Rusya'ya gitti. 

Gökhan Töre'nin bonservisi için 6 milyon eurodan aşağı inmeyen Rubin Kazan'a 5 milyon Euro ve bir sonraki satıştan pay verilmese gündeme gelirken, kesin yanıtın hafta içinde alınacağı belirtildi. 


Siyah beyazlı yönetim Gökhan Töre'nin olmaması halinde, Zenit forması giyen Portekizli Danny için de teklif yapmayı planlıyor. 

İki kanatta ve orta sahanın merkezde oynayabilen 30 yaşındaki Danny'nin sözleşmesi 2015 yılında bitiyor. 


Danny konusunda Zenit kulübünden olumlu yanıt alan Beşiktaş yönetimi, Gökhan Töre için gelecek yanıta göre yol haritasını belirleyecek.. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@