Milli aranın ardından İttifak Holding Konyaspor'a konuk olacak Beşiktaş'ta maçın hazırlıklarının sakat olan Dorukhan Toköz haricinde tam kadro yapılması planlanıyor. Transferde ise öncelik milli oyuncu Emre Kılınç'a verilecek.

Beşiktaş'ta sakatlıklarla boğuşan ve kemik bir kadro yapısı oturtamayan Abdullah Avcı'nın bu sıkıntısını yönetime ilettiği, 11'de 23 farklı oyuncu deneyen çalıştırıcının halen kafasındaki kadroyu netleştiremediği öğrenildi. Beşiktaş'ta milli aranın ardından Dorukhan dışında eksik oyuncu kalmaması planlanırken Avcı ideal kadrosunu 12. Hafta ile kurabilecek.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ın toplam borç tutarı açıklandı Beşiktaş'ın toplam borç tutarı açıklandı

Siyah beyazlılarda performansından memnun olunmayan Enzo Roco ile yolların ayrılması planlanırken savunma mevkisi için de alternatif bir oyuncu aranıyor.

Dış transferde, devre arası için forvet ve orta sahaya takviye yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Sezon öncesinde de gündeme gelen Demir Grup Sivasspor'un milli oyuncusu Emre Kılınç'ın tekrar listeye alındığı, futbolcunun devre arasında kadroya katılmasının planlandığı öğrenildi. 

Bu gelişmeler yaşanırken kaleci Karius ile yola devam edilme ihtimali de her geçen gün artıyor. Liverpool ile temas kuracak olan yönetim oyuncunun maliyetini düşürerek kadroya katmayı planlıyor.

Bein Sports