Beşiktaş'ta Transfer Açıklaması

Beşiktaş Futbol A Takım Sorumlusu Mete Vardar, NTV Spor’a açıklamalarda bulundu. Takım olarak çok iyi bir hava yakaladıklarını ifade eden Vardar, yeni sezon öncesinde 3 ya da 4 transfer yapacaklarını belirtti.

GÜNDEM 04.07.2014 - 15:26 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
 Beşiktaş Futbol A Takım Sorumlusu Mete Vardar, siyah beyazlıların kamp yaptığı Almanya’da NTV Spor’un sorularını yanıtladı.

Takımda çok iyi bir hava olduğunu belirten Vardar, yeni sezon öncesinde 3 ya da 4 transfer yapacaklarını söyledi. Gökhan Töre’nin tek natifleri olmadığını belirten Vardar, bu durumun da 1 hafta 10 gün içinde netleşeceğini ifade etti.

"BÜTÇEMİZİ DOĞRU KULLANMALIYIZ"


Yeni sezon öncesinde 3 ya da 4 transfer yapacaklarını belirten Vardar, “Beşiktaş’a katkı sağlayacak, ahlaki değerleri yüksek olan ve buradaki takım havasını bozmayacak 3 ya da 4 transfer yapılacak. Ancak bu noktada adım atmamız gereken bir çok nokta var. Kalitennin yanında kulüp bütçesini de doğru kullanmamız gerekiyor. Bir futbolcuya değerinden fazla ödememek gibi bir prensibimiz var” dedi.

"LANZINI'DE VERGİ İLE İLGİLİ PRÜZ VAR"
Lanzini transferinde vergi ile ilgili bazı prüzler olduğunu ifade eden Vardar, “Lazini transferi konusunda oyuncunun kulübünün vergiyle ilgili bir talebi var. Kulübümüzün prensiplerine uygun olarak görüşmelerimizi yapıyoruz” dedi.


"GÖKHAN'IN DURUMU 1 HAFTA - 10 GÜN İÇİNDE NETLEŞİR"


Gökhan Töre’nin durumuyla ilgili bilgi veren Vardar, “Gökhan Töre ile ilgili özellikle Ahmet başkanımız çalışmalarını sürdürüyor. O bölge için görüştüğümüz başka oyuncular da var. Birkaç natifimiz olduğunu söyleyebilirim. Kulüp şartlarına uygun şekilde en uygun transferi yapacağız. Bu durum da 1 hafta 10 gün içerisinde netleşmiş olur” şeklinde konuştu.


"GALATASARAY'A HAYIRLI OLSUN"


Galatasaray’a transfer Olcan Adın’ın sarı kırmızılı kulübe hayırlı olmasını dilediğini belirten Vardar, “Başka bir kulübün yaptığı transferle ilgili bir yorum yapmıyorum. Kendilerine hayırlı olsun. Olcan da bizim görüştüğümüz oyunculardan biriydi. Belirli bir bütçemiz vardı ve o bütçenin üzerine çıkmadık” dedi.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@