Teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Mircea Lucescu ve oğlu Razvan Lucescu'nun ardından iki isimle daha temasa geçti.

Gözden kaçırmayın

Yönetim N’Koudou’ya 2 seçenek sundu Yönetim N’Koudou’ya 2 seçenek sundu

Baba-oğul Lucescu modelini cepte tutan siyah-beyazlıların, en yakın rakibi Galatasaray'ın 6 puan önünde lider durumda bulunan Medipol Başakşehir'in hocası Abdullah Avcı'ya teklifte bulunduğu öğrenildi.

Tecrübeli çalıştırıcının verdiği cevap konusunda ise iki farklı iddia var. Birincisi; Avcı, takımıyla çok kritik bir dönemden geçtiklerini belirtip, "Sezon sonu görüşelim" dedi. İkincisi ise; önerilen parayı az bulup, teklifi geri çevirdi.

DİPTEN SEKİZİNCİ SIRAYA…

Beşiktaş, Abdullah Avcı'nın yanı sıra Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Okan Buruk'u da teknik direktör adayları arasına dahil etti. Buruk'un Rizespor'la yakaladığı müthiş çıkış ve maliyetinin Avcı'ya göre daha düşük olması nedeniyle yönetiminin tercihleri arasında yer aldığı belirtildi.

Ligin ilk yarısında 12 puan (1 galibiyet, 9 beraberlik ve 7 yenilgi) toplayan Çaykur Rizespor, puan cetvelinin son sırasında yer almıştı. Karadeniz ekibi, ikinci yarıda ise 7 galibiyet, 1 beraberlik elde ederken sadece 1 kez yenildi ve 26. hafta itibarıyla 34 puanla 8. sıraya kadar yükseldi.

Sabah