Siyah-Beyazlı ekip akşam saatlerinde gelen istifa haberiyle sarsıldı.

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'nda akşam saatlerinde istifa şoku yaşandı. Taraftarın sürekli istifaya davet ettiği Ahmet Kandemir, Trabzonspor Medical Park yenilgisi sonrası yönetime istifasını sundu. Yönetim kurulunun Ahmet Kandemir'in istifa talebine nasıl yanıt vereceği merak konusu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Icrypex dolu dizgin gidiyor! Karşıyaka'yı da devirdi! Beşiktaş Icrypex dolu dizgin gidiyor! Karşıyaka'yı da devirdi!

Ahmet Kandemir, Trabzonspor maçı sonrası isyan ederek, "3 aydır tek kuruş almıyorum ama sürekli hedefteyim. 1 değil, 2 değil, 3, 4, 5 değil! Bir takım kendi seyircisiyle savaşır mı? Biz bunu yaşıyoruz. Takım iyi giderken hiç kimse Ahmet Kandemir ’den söz etmiyor, kaybedince Kandemir! Zaten takım arka arkaya maç kaybediyor, sakatlıklar, demoralizasyon var. Sağduyulu bir insan bunu görmez mi? Belli bir grup var ki, takım kazansa mutlu olmayacaklar! Çünkü dertleri basketbol takımı değil, benim. Sezon sonu bırakıyorum diye söyledim. Daha ne istiyorsunuz? Yeniçeri ayaklanması gibi bir şey bu ” ifadelerini kullanmıştı.