Beşiktaş Yönetimi forma satışını artırmak için sıra dışı bir kampanya başlatıyor. Eski formasını kulübe getiren taraftarlar ciddi bir indirimle yeni formalara sahip olacak.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş kasasını stat ve formadan dolduracak Beşiktaş kasasını stat ve formadan dolduracak

Forma satışında ezeli rakiplerinden geri kalması nedeniyle farklı çözüm arayışlarına yönelen Beşiktaş Yönetimi, yeni sezon için “eskisini getir, yenisini götür” kampanyası gerçekleştirecek. 

Beşiktaşlı çok sayıda taraftarın yıllar öncesine ait formalarla maça geldiğini belirterek yeni forma satışlarının düşük olmasından dert yanan siyah-beyazlı yönetim, eski formayı getiren taraftarlara yeni formada indirim sağlayacak. Bu kampanya ile forma satışlarını ciddi ölçüde arttırmak isteyen yönetim, eski formaları gerekli bakımları yaptırdıktan sonra başta Türkiye olmak üzere dünya üzerinde maddi imkanı olmayan taraftarlara hediye edecek. 

Çok özel tribün

Bu arada siyah-beyazlı yönetimin, Vodafone Arena’ya gelecek engelli taraftarlar için de çok özel bir proje üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Engelli taraftarların da herkes gibi rahat bir şekilde maç izlemesini isteyen Beşiktaşlı yöneticilerin, işitme ve görme engelliler için de bir tribün yapma hazırlıklarını başlattıkları açıklandı. 

(Milliyet)