Beşiktaş'ta sır kayıp!

Beşiktaş'ta yönetici Melih Sami Esen'e uzun süredir ulaşılamadığı, yöneticinin kayıp olduğu ortaya çıktı.

GÜNDEM 16.11.2015 - 16:00 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman'ın dünkü Divan toplantısında yönetici Melih Sami Esen konusunu açıp uzun zamandır ulaşamadığını söylemesinin ardından, kayıp yöneticinin üzerinde sır perdesi hala aydınlanmış değil. Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil de, bir süre öncesine kadar Esen ile telefonda görüştüğünü belirterek, "Sonradan yanıt almamaya başladım. Evinden de arandığında rahatsız olduğunu söylediler" dedi. 
Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Hukuk İşlerinden Sorumlusu Yöneticisi Esen'in uzun süredir rahatsız olduğu biliniyor, fakat telefon irtibatı yapılabiliyordu. Ürkmezgil, "Açık söyleyeyim, belki yönetimde bir tek benimle temas kuruyordu. Sonra benim de telefonlarıma çıkmamaya başladı" diye konuştu.

Melih Sami Esen kimdir? 

1968 Gümüşhane doğumludur. Gazi Üniversitesi Ekonomi ve Bilkent Universitesi İşletme Fakültesi EMBA mezunudur. 1986 yılında üniversite öğrencilik yaşamı ile beraber çalışma hayatına başladı. Büyük inşaat firmalarında üst düzey görevlerdeki başarıları ile tanınmaktadır. Tuna Berfin'in babasıdır. 

İstanbul, (DHA)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@