Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş’ın, sportif direktörlük görevi için eski futbolcu ve spor yorumcusu Serkan Reçber'e teklif yaptığı gündeme geldi. Reçber'in de Beşiktaş ile çalı

Gözden kaçırmayın

Tayyip Talha: Kazanmayı çok istedik fakat olmadı Tayyip Talha: Kazanmayı çok istedik fakat olmadı

Beşiktaş'tan sürpriz bir atak geldi. Siyah-Beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman eski futbolcu ve spor yorumcusu Serkan Reçber'e sportif direktörlük teklifinde bulundu. Reçber'in Beşiktaş ile çalışmaya sıcak bakıyor.

***

TRT Spor'da yorumlarıyla dikkat çekiyor

Son dönemde TRT Spor'da yaptığı yorumlarla dikkat çeken Serkan Reçber, futbolculuk kariyerini Zeytinburnuspor'da başlamış sırasıyla, Fenerbahçe, Dardanelspor, Vanspor, Mersin İdman Yurdu, Göztepe, Yimpaş Yozgat, Bursapor, Eskişehirspor, Antalyaspor, Konya Şekerspor ve Güngören formaları giydi. Kariyerinde 348 maça çıkan 42 yaşındaki Serkan Reçber 13 gol atmıştı.

***

Ahmet Dursun sosyal medya üzerinden olumsuz tepki gösterdi

Beşiktaş'ın efsane futbolcularından Ahmet Dursun, basında çıkan sportif direktörlük görevi için Serkan Reçber'le anlaştığı iddialarına Twitter hesabından sert bir açıklama yaparak cevap verdi.

Ahmet Dursun'un açıklamaları şöyle; Üzülerek bunu paylaşmak zorundayım. Beşiktaşımıza sportif direktörluk için Serkan Reçber'le görüşüldüğü haberler var ki dogru. Ben olmak üzere bu kulübe hizmet vermiş o kadar arkadaşlarımız abilerimiz dururken böyle bir şeyi benim kabul etmem mümkün değil! Bu görevi yapması gereken bu kulübü seven, hizmet etmek isteyen gerçek Beşiktaşlı olmalo,aksini söyleyen benim için Beşiktaşlı değildir nokta! Biz ne kötü insanlarmışız, ne tür hainlik etmişiz? Beşiktaş'a hizmet vermek dışında bir düşüncemiz yok, keşke yabancılara verdiğiniz değerleri öz evlatlarınıza verseydiniz.

***

Kaynak: Fanatik