Ligin 10. haftasında Kasımpaşa'yı konuk edecek olan Beşiktaş, bu mücadeleyi Başakşehir Stadı'nda oynayacağını açıkladı.

Beşiktaş'ın basın sözcüsü Metin Albayrak, Siyah Beyazlılar'ın 10. haftada Kasımpaşa ile oynayacağı stadı açıkladı. Albayrak, Akaretler'de yer alan Beşiktaş Plaza'da yapılan olağan yönetim kurulu toplantısında, Başakşehir Stadı'nda oynayacaklarını söyledi. 

Metin Albayrak, "Kasımpaşa ile oynayacağımız maçı Başakşehir Stadı'nda oynayacağız. Biz Ankara 19 Mayıs'ta oynamak istediğimizi söyledik. Oynayacağınız rakipten izin almanız gerekiyor dedi Türkiye Futbol Federasyon. Kasımpaşa bunu kabul etmedi. Biz Kasımpaşa'nın gidiş geliş masraflarını da karşılayalım dedik. Biz Başkaşehir Stadı'nda oynamak zorundayız. Başakşehir bize kapısını açtı. Onlara teşekkür ediyoruz. Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav'a da teşekkür ederiz." sözlerini sarf etti. 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta şimdi çalışma zamanı Beşiktaş'ta şimdi çalışma zamanı

 

Hangi maçlar Başakşehir'de oynanacak?

 

Beşiktaş'ın basın sözcüsü, "Başakşehir Stadı'nda Kasımpaşa ve Akhisar Belediyespor maçlarını oynayacağız. Tottenham maçını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağız. Derbinin Olimpiyat'ta olması kesin değil. Kasımpaşa ve Akhisar Belediyespor maçı için Başakşehir Kulübü ile anlaşma sağlandı." dedi.