Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi H Grubu’ndaki rakiplerinden Sporting Lizbon’un Portekizli yıldız Ricardo Quaresma’yı transfer listesine eklemesine Beşiktaş Yönetimi’nden cevap geldi.
Yeşil-Beyazlılar’ın Başkanı Bruno de Carvalho’nun, “Quaresma’yı takımımda görmek isterim. Onu çok beğeniyorum. Takımımızın oyun taktiği için de oldukça uygun bir isim. Hem de en olgun çağında” sözleriyle ilgili olarak değerlendirmede bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Q7 için kapıyı hiç açmadan kapattı.

Konuyla ilgili olarak Fanatik’e değerlendirmede bulunan Çebi, “Daha önce Başkanımız Fikret Orman’ın defalarca açıkladığı gibi sezon sonuna kadar hiçbir oyuncumuzu satmayı düşünmüyoruz. Quaresma’yla beraber Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup için de çıkan iddialar var. Bu oyuncularımız, takımımızın iskeletini oluşturan isimler” ifadelerini kullandı.

‘Bizim haberimiz yok!’

Beşiktaş’ın 2 numarası, “Bize gelen resmi bir şey yok. Biz oyuncu satmanın aksine şampiyonluğa giden yolda takımımıza güç katması için yeni transferler yapacağız” diye konuştu. Fanatik