''Beşiktaş'ta Oynamak İsterim''

Beşiktaş'ın yerli transfer natiflerinden bir tanesi olan Kayseri Erciyespor'un başarılı orta saha oyuncusu Yasin Öztekin olası bir transfere çok sıcak bakıyor.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan gençfutbolcunun temsilcisi Önder İnce "Yasin iyi bir sezon geçirdi;özellikli bir futbolcu, Kayseri Erciyesspor'da çok rahat hissediyor.Dolayısıyla çok sayıda takım kendisiyle ilgileniyor. Her şey ErciyessporBaşkanı Ziya Eren'in elinde. Şartlar uygun olursa Yasin büyüktakımlarda oynamak ister. Neden olmasın" dedi.  

TRABZONSPOR'DA KENDİNİ İSPATLADI  FIFAmenajeri İnce, "Yasin, Almanya'dan kendine özel hoca tuttu, bütünmasraflara karşılayarak. Fizik ve kondüsyon değerlerini yükseltmekadına. Yasin çok hırslı ve elbette büyük takımda oynamayı çok istiyor.'Erciyespor'da mutluyum; ama kulübümün çıkarları doğrultusunda olursa,ben büyük takımda oynamayı  arzu ediyorum. Kendime güveniyorum" diyor.Trabzonspor'da da kendini ispatlamıştı. Oradayken 33-34 maç oynadı.Avrupa maçları da oynadı. Yani büyük takımda da kendini ispatladı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@