Beşiktaş'ta Opare Müjdesi

Siyah-Beyazlı kulübün akşam idmanı kısa bir süre önce sona erdi. Kartal 5 eksikle çalıştı.

FUTBOL 17.03.2015 - 21:40 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden verilen idman raporu şöyle:

Beşiktaşımız, UEFA Avrupa Ligi 3. Tur 2. maçında Club Brugge ile Perşembe günü oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti.

Başkanımız Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin bir bölümünü izlediği antrenman basına kapalı yapıldı ve 1.5 saate yakın sürdü.

Antrenmana bireysel çalışan; Serdar Kurtuluş, Atiba Hutchinson, Jose Sosa, İsmail Köybaşı ve Alexander Milosevic katılmadı. Daniel Opare takımla birlikte çalıştı.

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman takım halinde ısınma koşusu ile başladı. Koşu sonrası istasyon koşuları ve streching çalışması yapıldı. Elle pas, kafa şut oyunu sonrası 5 ’e 2 ve dar alanda kontrol pas çalışması yapıldı. Antrenman yarım sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi.

Beşiktaşımız, hazırlıklarını yarın saat 18.00 ’de basına 15 dakikası açık yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve kampa girecek. Teknik Direktörümüz Slaven Bilic saat 16.00 ’da basın toplantısı yapacak.