Bu sezon şans bulmakta çok zorlanan yıldız futbolcu, takım arkadaşlarına kaptırdığı formasını geri almak için hiçbir çaba harcamıyor. Beşiktaşlı yöneticiler ve teknik heyetin, Oğuzhan'ın bu durumundan çok şikayetçi oldukları aktarıldı.

Siyah-beyazlıların zaman zaman bir araya geldikleri yıldız futbolcuyu hırslandırmaya çalıştıkları da vurgulandı. Oğuzhan'ın daha fazla istemesi halinde formayı geri alabileceğini düşünen yöneticilerin, yetenekli oyuncuyu geri kazanmaya çalıştıkları kaydedildi.

Güneş'ten destek

Başkan Fikret Orman'ın Oğuzhan'ı takımdaki diğer oyunculardan farklı bir yere koyduğuna vurgu yapan siyah-beyazlı idarecilerin, "Oğuzhan bu takımın birinci kaptanı. Kaptan böyle hemen pes eder mi? Yeni sözleşmeyle dünyanın parasını veriyoruz. Karşılığı bu olmamalı. O istesin formayı tüm rakiplerinden geri alır ama bu konuda hiçbir işaret göremiyoruz" yorumlarını yaptıkları ortaya çıktı.

Teknik Direktör Şenol Güneş'in ise Oğuzhan Özyakup'a "Her şey senin elinde. Senin nasıl oynayabileceğini biliyorum. O nedenle geçmişte sana çok şans verdim. Ama bu şansı sen kendin elde etmiştin. Önümüzdeki dönemde bunu yine başarabilirsin" diye uyarılarda bulunduğu belirtildi.

Skorer / Serdar Sarıdağ