Beşiktaş'ta Menajer Krizi! Bilic'i...

Hırvat hocanın, Başkan Fikret Orman ile yaptığı toplantıda Yunan golcüyü şart koştuğu ancak Futbol Direktörü Önder Özen’in bu transfere karşı çıktığı öğrenildi.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ile siyah - beyazlı yönetim arasında ikinci Eneramo krizi yaşandı.

Daha önce yönetim ve Önder Özen’in tüm itirazlarına rağmen Eneramo’yualdıran Bilic şimdi de Fulham’da oynayan Yunan golcü Mitroglou’yu şartkoştu. Başkan Fikret Orman ile geçtiğimiz günlerde Hırvatistan’dabiraraya gelen Kartal’ın hocasının, kendi menajerlerinin önerdiği Yunangolcünün alınmaması durumunda yeni sezonda sorumluluğu kabul etmeyeceğiyönünde uyarılarda da bulunduğu ortaya çıktı.

Bilic’in bu isteğini duyan Önder Özen ise Mitroglou’yu kesinlikleistemediğini Fikret Orman’a iletti. Bu transferin içerisinde Bilic’eyakın menajerlerin olması nedeniyle rahatsızlık duyan Özen’in, Orman’a,Brezilyalı Fred için baskı yaptığı öğrenildi. Öte yandan 1.5 milyoneuroya Mitroglou’yu kiralamak için Fulham ile anlaşan Başkan FikretOrman, menajerlerin fiyatın arttığını söylemesi üzerine adeta çılgınadöndü. 1.5 milyon euroya anlaşan Orman fiyatın bir anda 2 milyon 200 bineuro olması nedeniyle geri adım attı. Öte yandan önceki gün BaşkanFikret Orman ile bir araya gelen Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Teknik Direktör Slaven Bilic’i şikayet etti.

"BILIC ETKİLENİYOR"Siyah - beyazlı takımın transfer çalışmalarının Bilic’i tanıyanmenajerler yüzünden sürekli tıkandığını söyleyen Özen’in, Orman’a“Hocanın bunları kulüpten uzaklaştırması lazım. O yapamıyorsa yönetimolarak sizin uzaklaştırmanız lazım” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Bu menajerlerin sürekli kulübe ve takıma yakın olmasını doğrubulmadığını Başkan Orman’a ileten Önder Özen’in, Bilic’in bu isimlerdenetkilendiğini ve transferlere bu açıdan yön verdiğini söylediği deortaya çıktı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@