Beşiktaş'ta Kombine ve Stat Açıklaması

Beşiktaş’ta ilk atak iç transferde geldi. Siyah-beyazlı takımın genç yıldızları Oğuzhan Özyakup ile 2018 yılına kadar yıllık 1,4 milyon Euro’ya, Necip ile de 2019 yılına kadar ilk 2 yıl 900 bin sonrasında ise 1 milyon Euro’ya anlaşma imzalandı.

GÜNDEM 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Oğuzhan ve Necip ile sözleşmelerin uzatılmasının ardındanaçıklamalarda bulunan Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Kontratlarınıuzattık, kendileri de bunu kabul ettiler. Camiamız için sözleşmelerihayırlı olsun. Beşiktaş camiasının ve taraftarlarının çok sevdiğiçocuklar. Beşiktaş’a daha uzun yıllar hizmet etme kararını bugünverdiler. Biz de arzu ettik ve yola devam kararı aldık. Hayırlı uğurluolsun. Futbolcularımızın kontratlarını artı olarak 2 yıl daha uzattık”dedi.

Çebi, gelecek sezon kombineleri ve takımın hangi statta karşılaşmaları oynayacağı hakkında ise “Önümüzdeki hafta kombine fiyatlarını açıklamaküzere bir çalışma yapılıyor. Haftaya değerlendirip açıklayacağızkamuoyuna. Haftaya kombine fiyatlarını açıklayacağız. Kombinelerin hangistada göre açıklanacağı konusu duruma göre değişik bir yön bulabilir.Başakşehir Stadı da gündeme gelebilir. Çalışmalarımız içerisine bunlarda koyulacak. Şartlarda hangisi uygun çıkarsa onu yapacağız” diyekonuştu.

Siyah-beyazlıların sözleşmesini uzatan futbolcularından OğuzhanÖzyakup, “Önceden de belirtmiştim bu camiada şampiyonluk ve çok büyükşeyler yaşamak istiyorum. İnşallah bu formayı giymek bana uzun bir süredaha nasip olur” ifadelerini kullandı.

Bir diğer sözleşme yenileyen futbolcu Necip ise bu kararının herkesehayırlı olmasını dileyerek, “Benim burada 11. senem. İnşallah burada bumukavele ile 17-18 sene olacak. Futbolu da Beşiktaş’ta bırakmakistiyorum” şeklinde konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@