Beşiktaş bir yandan ihtiyaç duyduğu iki transferi Antalya kampı bitmeden yetiştirmeyi planlarken, diğer yandan pazarlıkta elini güçlendirmek için ağırdan almak istemesi yüzünden sıkıntı yaşıyor.

Gözden kaçırmayın

Aboubakar: Beşiktaş benim için her zaman bir seçenek Aboubakar: Beşiktaş benim için her zaman bir seçenek
 Teknik direktör Şenol Güneş, mutlaka ihtiyaç duyulan kaleci ve stoper transferlerinin kampa yetişerek uyum süresinin kısa sürede aşılmasını hedefliyor. Yönetim de tecrübeli teknik adamın bu düşüncesini yerinde bularak Dnipro'da forma giyen kaleci Denys Boyko ile stoper Douglas için daha transfer sezonu resmen başlamadan harekete geçerek teklifte bulundu. 
 
İki futbolcunun da evet dediği transferi sonuçlandırmak için Dnipro ile masaya oturan Beşiktaş, teklif ettiği 6 milyon euro az bulununca alternatifler için harekete geçti. 
 
Ancak bu konuda isimleri gündeme gelen Steve Mandanda için Marsilya'dan, Diego Lopez için Milan'dan, David Ospina için de Arsenal'den istediği yanıtları alamadı. 
 
Stoper konusunda ise Douglas konusunda pürüz yaşayan siyah beyazlılar, sezon başında da ismi gündeme gelen Chelsea Papy Djilobodji için yeniden düğmeye bastı. Beşiktaşlı yöneticiler Chelsea ile Senegalli stoper için masaya oturacak. 
 
Siyah beyazlıların Djilobodji konusunda alınacak yanıta göre transfer konusunda yeni bir hamle yapacağı öğrenildi. 
 
Yönetim transfer konusundaki çalışmalarını sürdürürken, siyah beyazlı futbolcular Belek'teki kampta sezonun ikinci yarısı hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Şenol Güneş günde iki antrenman ile futbolcularına yüksek tempolu bir çalışma programı uygulatıyor. LİGTV