Şenol Güneş yönetiminde son iki maçına çıkacak olan Beşiktaşımızda yeni sezon görev yapacak hoca için arayışlar başladı. Alınan bilgilere göre yeniden başkan seçilan Fikret Orman ve yönetiminin hedefinde 4 teknik adam bulunuyor. Fikret Orman ve yönetiminin öncelikli hedefi takımımızı 100.yılında şampiyon yapan Mircea Lucescu olurken, taraftarlar ise takımın Sergen Yalçın'a emanet edilmesini istiyorlar. İşte yeni hoca adaylarımız,

Mircea Lucescu

Yönetimin yabancı hoca konusunda ilk ve tek tercihi Mircea Lucescu, hocanın takımı ve ülke futbolunu çok yakından tanıyor olması ve Fikret Orman ile olan yakın ilişkileri düşünüldüğünde yeni sezonda Lucescu'yu takımın başında görememiz şaşırtıcı olmayacaktır.

Abdullah Avcı

Yerli adaylar arasında ise ilk sırada Abdullah Avcı bulunuyor. Başakşehir ile önemli işlere imza atan deneyimli hocanın tek handikapı ise taraftarın hocaya karşı tavırlı olması. Olurda transferi gerçekleşirse Burak Yılmaz transferinde yaşanan sürece benzer bir dönem yaşanması muhtemel.

Sergen Yalçın

Taraftarın en çok istediği isim, son oynadığımız Alanyaspor maçı öncesi taraftarın yoğun ilgisiyle karşılaşan Sergen Yalçın maç sonunda sorulan sorulara elbet bir gün buluşacağız cevabını vermişti.

Tayfun Korkut

Bundesliga'da ciddi bir tecrübe edinen Tayfun Korkut'da adı geçen hoca adayları arasında bulunuyor.

Guti Hernandez

Beşiktaşımızda bu sezon yardımcı antrenörlük görevini üstelenen eski futbolcumuz Guti Hernandez'de adaylar arasında bulunuyor, hiç bir hoca ile anlaşılamaması durumunda yola kendisi ile devam edilecek.