Beşiktaş'ta her şey Tolgay'a bağlı

Devre arası transfer döneminde neredeyse her gün yeni bir ismi gündeme alan Beşiktaş Yönetimi, yeni bir yol haritası çizdi. Bir süredir Hamburg'da oynayan Tolgay Arslan'ı yakından takip eden siyah-beyazlı yönetim, bu oyuncuya yeni bir teklif daha sun

FUTBOL 17.01.2015 - 15:21 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Trabzonspor’un da transfer etmek istediği Tolgay için temaslarını yoğunlaştıran Beşiktaş Yönetimi, bu transferi gerçekleştirirse, sağ bek transferini rafa kaldıracak. Tolgay’ın, transferiyle Atiba’yı istediği gibi kullanabilecek olan Teknik Direktör Slaven Bilic, böylece Serdar Kurtuluş’a yeni bir natif yaratmış olacak. Bilic, Atiba’yı sağ kanatta kullanması durumunda orta sahadaki boşluğu ise transfer edilirse Tolgayile dolduracak.

Tolgay Arslan’ın transfer edilmemesi halinde ise Beşiktaş Yönetimi, sağ bek adayları arasından Helsinborglu Emil Kraft ile Marribor’da oynayan Petar Stojanovic’i gündemine alacak. Beşiktaş Yönetimi, her iki oyuncunun kulüpleri ve kendisiyle her konuda prensip anlaşmasına vardı. Yönetim, Bilic’in tercihine göre iki isimden birini seçecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@