Beşiktaş'ta Gomez ihtimali ağır basıyor

Beşiktaş Yönetimi forvet transferine noktayı koymak için girişimlerine hız verdi. Yöneticiler, Chicharito'dan sonra Mario Gomez ile de dün biraraya geldi. İki golcüden birini renklerine bağlayacak olan siyah-beyazlılar Gomez'e daha sıcak bakıyorlar.

FUTBOL 15.07.2015 - 13:39 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Golcü transferinde her gün farklı bir isimle masaya oturan Beşiktaş Yönetimi, Meksikalı Chicharito’dan sonra, Fiorentinalı Mario Gomez ile dün bir araya geldi. Bu transferi bitirmek için İtalya’ya çıkarma yapan Beşiktaş Yönetimi, hem Alman oyuncuyla hem de kulübüyle yaptığı görüşmelerde olumlu mesafe kat etti. 

Chicharito ile de görüşmeye devam eden Beşiktaş Yönetimi, iki yıldızla neredeyse prensip anlaşmasına vardı. İki futbolcudan birini Vodafone Arena’ya getirtmek isteyen siyah-beyazlı yönetim, Şenol Güneş’in istediği forvet profiline daha uygun olduğu için, Mario Gomez’e daha sıcak bakıyor. 

 

Bu transfere son noktayı koymak için İtalya’ya giden Erdal Torunoğulları’nın, burada yaptığı görüşmelerin bir hayli olumlu geçtiği öğrenildi. Forvet transferi için ayırdığı bütçeyi şu an için geçen ve bu nedenle pazarlıklara devam eden yönetim, bugün forvet transferine son noktayı koymaya çalışacak. 

 

(Milliyet)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@