Beşiktaş'ın en önemli kazançlarından olan Ersin Destanoğlu ve Rıdvan Yılmaz için Avrupa kulüplerinin ilgisi sürüyor. Bu konuda Siyah Beyazlı yönetim tavrını netleştirdi.

Bu sezon üç kulvarda birden savaş veren siyah beyazlılar, Avrupa kulüplerinin gözdesi olan iki oyuncusu için kapıları şimdilik kapattı

Gözden kaçırmayın

Aboubakar: Beşiktaş benim için her zaman bir seçenek Aboubakar: Beşiktaş benim için her zaman bir seçenek

Sabah'tan Ogün Şahinoğlu'nun haberine göre; Fransız ekibi Nice'in kaleci Ersin Destanoğlu'na ve Alman temsilcisi Stuttgart'ın sol bek Rıdvan Yılmaz'a daha önce yaptıkları önerileri reddeden Beşiktaş, devre arasında teklif gelse de bu oyuncuları hiçbir yere bırakmayacak. Söz konusu isimlerin menajerlerinden de sezon sonu gelmeden teklif getirmemeleri istendi. İki yıldız adayının gerçek değerini bulmadan gitmeleri mümkün değil.

Genç oyuncularına geçtiğimiz sezon 5'er yıllık iyileştirilmiş sözleşme yapan yönetimin, geleceğe dair düşüncesi iki ismi de çift haneli rakamlara satarak gelir elde etmek ve bu şekilde yollarını açmak. Şu ana dek 6 Süper Lig, 2 Şampiyonlar Ligi maçında kaleyi koruyan Ersin, 8 gole engel olamazken bu karşılaşmaların 4'ünde ağlarında top görmedi. Geçen sezon 1 gol ve 2 asistle oynayan Rıdvan ise bu sezon 8 maçta 2 gol ve 2 asist üretti. (SABAH)