Beşiktaş yönetiminin teknik direktör Slaven Bilic ile yaptıkları özel görüşmedeki gündem maddesi son haftaların formsuz ismi Demba Ba oldu.

Gözden kaçırmayın

Oğuzhan Özyakup'a pankartlı veda Oğuzhan Özyakup'a pankartlı veda

Spor Toto Süper Lig'de son olarak Başakşehir ile 0-0 berabere kalan Beşiktaş'ta yönetim ve teknik direktör Slaven Bilic arasında bir görüşme gerçekleştirildi.

Teknik direktör Slaven Bilic, yeninden çıkışa geçeceklerini söylediği toplantıda, ''Gözle görülür bir düşüş yaşadığımız doğru. En kısa sürede toparlanacağız merak etmeyin. Bu sezon 50 maç oynadık. Sekiz final maçı daha oynayıp ligi zirvede bitirme çabasında olacağız'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş yöneticileri de özellikle Mustafa Pektemek ve Cenk Tosun konusunda Bilic'e tavsiye verirken, ''Mustafa Pektemek ve Cenk Tosun da var. bu iki oyuncudan da yararlanabiliriz'' ifadelerini kullandıkları öğrenildi. Slaven Bilic Demba Ba'daki düşüşü kabul etse de Mustafa'nın hazır olmayışından, Cenk Tosun'un da istediği seviyede olmamasından yakındı.

Son 10 maçtır oyuna sonradan girmesine rağmen istenilen performansı sergileyemeyen Kerim Frei'nin de dikkatini çeken Bilic, acil toparlan uyarısı yaptı.