Beşiktaş'ta Liverpool maçı öncesi Demba Ba sıkıntısı yaşanıyor. Son antrenmana katılmayan ve salonda çalışan Demba Ba'nın Liverpool maçında forma giyip giyemeyeceği maç günü netleşecek.

Beşiktaş'ta Liverpool maçı öncesi Demba Ba sıkıntısı yaşanıyor.

Bursaspor maçında kalçasının sol kısmına darbe alan Senegalli oyuncunun ağrıları devam ediyor. Son antrenmana katılmayan ve salonda çalışan Demba Ba'nın Liverpool maçında forma giyip giyemeyeceği maç günü netleşecek.

Demba Ba'nın maça yetişememesi halinde ilk 11'de Mustafa Pektemek'e görev vermesi beklenen Hırvat teknik adam, diğer natifleri de değerlendiyor. Sakatlıktan yeni kurtulan Cenk Tosun hazır olmadığı için büyük ihtimalle maç kadrosunda yer alamayacak. Bilic forvet hattında Mustafa'ya görev vermemesi durumunda Olcay Şahan veya Gökhan Töre'yi bu pozisyonda sahaya sürebilir.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta beş futbolcu kart sınırında Beşiktaş'ta beş futbolcu kart sınırında

Hırvat çalıştırıcı Olcay veya Gökhan'ı forvett hattında kullanması halinde, bu oyunculardan boşalacak pozisyonda Kerim Frei'a şans verecek.

Beşiktaş'ta sakatlıkları süren Tolga Zengin, Alexander Milosevic, İsmail Köybaşı ve adı UEFA listesine dahil edilmeyen Tomas Sivok Liverpool'a karşı forma giyemeyecekler.