Osmanlıspor teknik direktörü İrfan Buz, 3-2 kaybettikleri Beşiktaş maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'in 33. haftasında kümede kalma korkusunu derinden yaşayan Osmanlıspor, evinde Beşiktaş'a 3-2 mağlup oldu ve rakiplerinden gelecek sonuçları beklemeye başladı. Maç sonu karşılaşmayı değerlendiren Buz, ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını belirterek, ''Futbolcu kardeşilerim ellerinden geleni yaptılar, maalesef basit goller yedik'' dedi.

İrfan Buz'un açıklamaları şu şekilde:

İstediklerimizi ilk yarıda yaptık. Taktiksel anlamda istediklerimizi ortaya koyduk ve golü bulduk. Rakibin bundan sonra boşluk vereceğini biliyorduk. İkinci yarıda 3 dakika içinde 2 gol yedik. Kendi kalemize attığımız bir gol var.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta genç oyuncu sakatlandı Beşiktaş'ta genç oyuncu sakatlandı

İlk yarı Ceyhun'un pozisyonu %100 faul ama içeride mi dışarıda mı tartışılır. İkinci yarıda beş dakikada yediğimiz çok basit goller var. Takım yine geri dönüp 2-2'yi yakalıyor ama maalesef 3. gol yine yan toptan.

Özellikle 1. ve 2. gol bizi çok üzdü çünkü çalışıyorsunuz, doğruları yapıyorsunuz. Maç öncesi Beşiktaş'ta çok eksik var denildi ama bakınca çok kaliteli isimler var sahada. Futbolcu kardeşilerim ellerinden geleni yaptılar, maalesef basit goller yedik.