Beşiktaş'ta transfer gündemi yoğun bir şekilde devam ediyor. Hücum hattını güçlendirmek isteyen siyah beyazlılar, Portekizli oyuncu Bruma için şartları zorluyor. Fakat transferin önünde engeller bulunuyor. 

Oyuncunun mejaneriyle yapılan görüşmede olumlu sonuçlar alındı. PSV Eindhoven rakamı düşürdü ama bu da Beşiktaş’a yetmedi. Fark hâlâ iki katı...

BRUMA'NIN MENAJERİ BALDE İLE GÖRÜŞME YAPILDI

Transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, Bruma'nın menajeri Caito Balde ile önceki gün Vodafone Park'ta bir araya gelmiş ve olumlu bir toplantı gerçekleştirilmişti.

Sabah'ın haberine göre iki sezon önce Portekizli kanat oyuncusu için kasasından 12 milyon Euro çıkaran PSV ilk etapta 7 milyon Euro opsiyon isterken, Beşiktaş 600 bin Euro kiralama ve 2.5 milyon Euro isteğe bağlı satın alma opsiyonlu teklifte bulunmuştu.

PSV ZORUNLU ŞART KOYDU

Hollanda ekibiyle dün süren görüşmelerde rakam 5 milyon Euro'ya indi ancak bu da Kartal'ın düşüncesinin üzerinde kaldı. Bir diğer sorun Hollanda ekibinin kiralama durumunda opsiyonun isteğe bağlı değil zorunlu olması şartı. Görüşmeler sürüyor. (HÜRRİYET)