Türkiye'de gelecek sezondan itibaren ilk 11'inin tamamını yabancı isimlerden kurabilecek olan Beşiktaş'ta Tolga, Gökhan, Olcay ve Veli'nin dışındaki Türk isimlerin hiçbirinin yeri sağlam değil!

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, 2019 yılından sonra bir kez daha! Beşiktaş, 2019 yılından sonra bir kez daha!

TFF’nin gelecek sezondan itibaren yürürlüğe koyacağı yeni yabancı sınırlaması doğrultusunda ilk 11’ini tamamen yabancı isimlerden kurabilecek olan Siyah-Beyazlılar’da planlar değişti. Yeni dönemde  adrosunda toplamda 14 yerli ve 14 yabancı bulundurabilecek olan Beşiktaş’ta, ilk 11’de sadece 4 ismin yeri garanti durumda bulunuyor. Bazı dönemlerde sakatlığı bulunmasına rağmen bile formayı Cenk Gönen’e vermeyen kaptan Tolga Zengin, bu isimlerin başında geliyor. Orta alanın kanatlarındaki iki isimGökhan Töre ve Olcay Şahan’ın da yeni uygulamaya rağmen takımda kalmasına kesin gözüyle  bakılıyor. Beşiktaş’ta bu sezonun yıldızı Veli Kavlak ise yeri garanti son isim olarak dikkat çekiyor.

Serdar ve İsmail yolcu

5+3’ün tarih olacağı yeni sistemde, Beşiktaş’ta ilk 11’deki isimler arasında yer alan Serdar Kurtuluş veİsmail Köybaşı’nın yerine yeni yabancıların transfer edilmesine kesin gözüyle bakılıyor.