Beşiktaşlılar Yemekte Buluştu

Beşiktaş'ta yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular ve kulüp personeli düzenlenen yemekte bir araya geldi.

FUTBOL 28.09.2014 - 16:23 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen etkinliğe, ikinci başkan ve futbol şubesi başkanı Ahmet Nur Çebi, genel sekreter Ahmet Ürkmezgil, futbol altyapı ve tesislerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Berkan Gocay, futbol A takımından sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar, BJK Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Gökhan Sarı, Satın Almadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Öcal Gebelek, teknik direktör Slaven Bilic, teknik heyet, futbolcular ve kulüp personelinin katıldığı bildirildi.

Futbolcular ile personeli bir araya getirerek kaynaştırmak istediklerini belirten Çebi, "Bu ailenin her ferdi büyük emekler vermektedir. Başarıları hep birlikte elde edeceğiz. Futbolcularımıza personelimizin onların başarıları için çalıştıklarını göstermek istedik" dedi.

Mete Vardar da yaptığı konuşmada, çok büyük bir aile olduklarını ancak çok sık bir araya gelemediklerini hatırlatarak, oluşturulan sinerjiyle takımın büyük işler yapacağına inandığını ifade etti.

Kaptan Tolga Zengin ise çok faydalı bir buluşma yaşandığının altını çizerek, "Bu buluşmadan çok memnun kaldık. Bizim başarımız için çalışan herkese teşekkür ediyorum. Bu buluşmaların devamını diliyorum" diye konuştu.

Etkinliğin sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildiği ve fotoğraf çekimi esnasında hep bir ağızdan "Şampiyon Beşiktaş" tezahüratı yapıldığı aktarıldı.