Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği 2. Olağan Kongresini yaptı.Derneğin kurucu Başkanı Tarkan Adik kongrede 2. kez seçilerek göreve getirildi.

Ereğli Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Pazar günü 2. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. 2 Listenin yarıştığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Bol tezahüratlı geçen kongrede Derneğin kurucu Başkanı Tarkan Adik ve yeni yönetimi 305 üyenin 270’ini alırken, Bahadır Kasap’ın Başkanlığında ki diğer liste sadece 34 oy alabildi. Örnek bir davranış sergileyen Beşiktaşlı Taraftarlar, kurucu Başkanlarına vefalarını gösterdiler ve onu büyük farkla tekrar göreve getirdiler. Kongre sonrası konuşma yapan Kdz. Ereğli İlçesi Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik, yönetim kurulu ile birlikte daha çok çalışacaklarını söyledi ve kendisine destek veren Beşiktaşlı Taraftar Derneği üyelerine teşekkür etti. Beşiktaşlı Taraftarlar kongre heyecanını müzik eşliğinde oynayarak sonlandırdı.


“KURUCU BAŞKAN ADİK YİNE GÖREVE GETİRİLDİ”


Adik başkanlığındaki yönetiminde Tuncay Karaarslan, Bahadır Yalçın, Aykut Demiroğlu, Kağan Boy, Eray İlhan, Zafer Uludağ, Özgür Turan, Hicabi Tepetam, Kemal Kurtul, Hüseyin Özkıyıcı, Sezgin Türkoğlu, Ferhat Gedik, Burak Emrah Yapıcı, Mete Özdemir ve Tacettin Kenanoğlu yer aldı.

 

Gözden kaçırmayın

Ege Beşiktaşlılar Derneklerinden seçim açıklaması Ege Beşiktaşlılar Derneklerinden seçim açıklaması

Yönetimin önümüzdeki günlerde toplanarak görev bölümü yapması bekleniyor.