Beşiktaşlı Hakim ve Savcılar Buluştu

Beşiktaş eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, İstanbul'un önde gelen hukuk adamlarıyla bir araya geldi.

GÜNDEM 22.02.2016 - 15:44 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
Aralarında  Beşiktaş taraftarı ve kongre üyelerinin de bulunduğu Hakim ve Savcılar ile bir araya gelen Levent Erdoğan, Beşiktaş hakkında görüş alış verişinde bulundu. 

Yaklaşık 50 Hakim ve Savcı'nın katıldığı yemekli toplantıda gündem yine siyah beyazdı. Levent Erdoğan davetli Hakim ve Savcılarla Beşiktaş ve Türk Futbolu hakkında sohbette bulunduklarını söylerken, Spor Hukuku ve yeni uygulamalar konusunda da görüşlerin paylaşıldığını belirtti.

Organizasyona katılan Hakim ve Savcılar, Levent Erdoğan'ın davetini önemli bulduklarını ve Beşiktaş çatısı altında Hukuk adamları olarak toplanmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Gecenin sonunda Beşiktaş hakkında da görüşlerini aktaran Levent Erdoğan, "Futbol takımımız oldukça iyi bir performans sergiliyor, bu yıl camiamız için çok önemli, şampiyon olarak yeni stadımıza adım atmamız, bundan sonraki sezonlar açısından belirleyici olacaktır" dedi. 

Erdoğan davete katılan Hakim ve Savcılara da katılımlarından dolayı teşekkür ederken, Beşiktaş'ın birlik ve beraberliğini arttırmak adına Kartal Bakışı olarak yaptıkları organizasyonların devam edeceğini belirtti.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@