Beşiktaşlı futbolcudan şok itiraf!

10 günde zirveden inip şampiyonluk şansını sıfırlayan Beşiktaş'ta moraller de dibe vurdu. Siyah-Beyazlı oyuncular kendi aralarında, “Bu halde Galatasaray'ı nasıl yeneriz?” diye konuşuyor, takımı toplayacak Bilic ise kelimenin tam anlamıyla bunalımda.

FUTBOL 20.05.2015 - 03:38 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

3 maçlık kritik viraja lider girip, 3. sırada ve şampiyonluk şansını kaybetmiş olarak çıkan Beşiktaş’ta tablo çok karanlık...

Konya yenilgisi sonrasında havalimanında taraftarın sert protestosu bu havayı daha da katladı, keyifler iyice kaçtı. Siyah-Beyazlı oyuncuları toparlaması gereken isim durumundaki teknik direktör Bilic ise bunalımda. “Burada çıta şampiyonluk. Olamadık. Kalacağımı sanmıyorum” diyen Hırvat hocanın takımını Şampiyonlar Ligi bileti için hayati önem taşıyan Galatasaray derbisine nasıl hazırlayacağı da büyük merak konusu. Bu soruları takım içinde futbolcular da birbirine soruyor.

‘Toparlanmamız zor’

FANATİK’in konuştuğu, ismi bizde saklı oyuncuların Arena değerlendirmeleri Kartal’ın ruh halini gözler önüne seriyor. Siyah-Beyazlı futbolcular, “Bu halde Galatasaray’ı yenmemiz mümkün değil. Şampiyonluk için elimize geçen bütün fırsatları geri çevirdik. Şampiyonluk geri sayımındaki Galatasaray’ın morali, bizle kıyaslanmayacak kadar yüksek. Üst üste yaşadığımız şoklara bir de taraftarın protestosunun eklenmesiyle çabuk toparlanamayacak kadar dağıldık” itiraflarında bulunmaktan kendini alamıyor.