Beşiktaş'ın Yıldızı için City Devrede

Sezon başında henüz 18 yaşını doldurmadığı için Beşiktaş'ın transfer edemediği genç sağ bek Musa Muhammed için Manchester City devreye girdi.

FUTBOL 16.12.2014 - 12:49 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Sezon başında henüz 18 yaşını doldurmadığı için Beşiktaş'ın transfer edemediği genç sağ bek Musa Muhammed için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Nijerya basınında yer alan habere göre; Beşiktaş ile Ocak ayında mukavele imzalası gündemde olan genç yıldız adayı için İngiltere Premier League devi Manchester City de devreye girdi.

Söz konusu transfer gelişmesi hakkında açıklamalarda bulunan Ganalı menajer Eddie Duah, "Ben, Musa Mohammed'i İngiltere Premier League'de yer alan en iyi takımlardan birisine transfer etmeye çalışıyorum ancak kendi menajerinin Musa Mohammed için başka planları var" dedi.

Genç sağ bekin Premier League için biçilmiş kaftan olduğunu belirten Eddie Duah, "Böyle olunca ben de geri çekilmek durumunda kaldım. Bu olay utanç verici. Çünkü Musa'nın oyun tarzı tam olarak Premier League'e uygun" diyerek sözlerini noktaladı.

Menajer Eddie Duah, herhangi bir İngiliz ekibinin adını vermezken söz konusu haberde bu takımın Manchester City olduğu belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@