Beşiktaşımız, Ziraat Türkiye Kupası grup maçında Sarıyer ile yarın akşam oynayacağı maçın hazırlıklarını bir günlük iznin ardından bu akşam yaptığı antrenmanla tamamladı.

Gözden kaçırmayın

Ali Gültiken: Denge oyunu Ali Gültiken: Denge oyunu

Sağanak yağmur altında ve basına kapalı yapılan antrenman 1.5 saate yakın sürdü.
 
Antrenmana tedavi olan Cenk Tosun, bireysel çalışan Tomas Sivok, Mustafa Pektemek, Veli Kavlak ile sağ arka adalesinde ağrısı olan Olcay şahan ve kalça adalesinde zorlama olan Oğuzhan Özyakup katılmadı.
 
Cenk Gönen ve yeni transferimzi Tolgay Arslan takımla ilk antrenmanını yaptı.
 
Kulüp Doktorumuz Ertuğrul Karanlık Tolgay Arslan'ın Hamburg kulübünde eşyalarını topladığı sırada kayıp düşerek sağ elinin 3 ve 4. tarak kemiğinin kırıldığını tespit ettiklerini söyledi ve özel alçı ile antrenmanlara katılabileceğini belirtti.
 
Teknik Direktörümüz Slaven Bilic yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman takım halinde yapılan ısınma koşusu ile başladı. Streching çalışması ve iistasyon koşuları yapıldı. Dar alanda kontrol pas ve çabuk oyun kurma çalışmaları yapıldı. Antrenman yarım sahada taktik maçı ve şut çalışmaları ile sona erdi.
 
Futbol Takımımız, yarın(29 Ocak) saat 13.00’te BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanacak ve akşam saat 20.30’da Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Sarıyer ile karşılaşacak.